SLEVA
BEF HOME Aries 3 E

moderní kamna s nezaměnitelným designem - pohled na vysoký formát ohně - korpus mocca - topeniště carcon bílý - rohové prosklení

SLEVA
Cena: 62 473 Kč vč. DPH
65 761 Kč
(cena snížena o 5 %, 3 288 Kč)
Množství:
Dostupnost: Na objednávku
Parametry

Hmotnost: 139 kg

Rozměry: 1360 x 390 x 390 mm

Průměr kouřovodu: 150 mm

Výkon: 5 kW

Vývod kouřovodu: zadní, horní

Přívod externího vzduchu: ano

Palivo: dřevo

Popis

Krbová kamna BEF HOME Aries 3 E patří mezi to nejmodernější, co můžete na trhu kamen najít. Vysoce moderní krbová kamna BEF Aries mají propracovaný systém rozvodu vzduchu, který prošel nejdelším testováním v historii firmy BeF Home. Tento systém vám zaručí křišťálově čisté sklo i za zhoršených podmínek.

Kamna Aries 3 E jsou vysoce elegantní kamna malých rozměrů, jejichž rohové prosklení dokáže zvednout celkový dojem z každého interiéru.

Inovativní přístup k distribuci sekundárního vzduchu přispívá k vašemu neopakovatelnému vizuálnímu zážitku při pohledu na vysoký formát ohně.  Právě velkorysé prosklení těchto kamen vám umožní pohled na tak vysoký formát ohně.

Jak inovativní jsou tato kamna po technické stránce, tak stejně jsou nezaměnitelná svým charakteristickým designem a tím, jaké originální vyobrazení ohně vám přináší. Při vývoji těchto kamen byl totiž brán značný zřetel na kvalitu hoření. A to jak z pohledu vysoké účinnosti, tak z pohledu konečného dojmu na hořící oheň. Účinnost 83 %.

Krbová kamna BEF HOME Aries 3 E mají topeniště vybaveno moderním akumulačním materiálem carcon, který je v základu v bílé barvě. Na přání zákazníka můžeme dodat topeniště také v barvě černé nebo červené.

V případě, že dáváte přednost rovnému prosklení, prohlédněte si model BEF HOME Aries 3.

Barevné kombinace carcon: carcon bílá barva bez příplatku, carcon černá a červená barva příplatek.

Barevné kombinace pláště kamen mimo barvy Pearl beige a Antracit za příplatek.

Technický list ke stažení zde.