SLEVA
BEF Aries 7 E

elegantní, štíhlá, vysoká kamna s nezaměnitelným designem - vysoký formát ohně - korpus bílý - topeniště carcon černý - rohové prosklení

SLEVA
Cena: 67 007 Kč vč. DPH
70 534 Kč
(cena snížena o 5 %, 3 527 Kč)
Množství:
Dostupnost: Na objednávku
Parametry

Hmotnost: 154 kg

Rozměry: 1699 x 390 x 390 mm

Průměr kouřovodu: 150 mm

Výkon: 5 kW

Vývod kouřovodu: zadní, horní

Přívod externího vzduchu: ano

Popis

Krbová kamna BEF HOME Aries 7 E patří mezi to nejmodernější, co můžete na trhu kamen najít. Vysoce moderní krbová kamna Aries 7 E mají propracovaný systém rozvodu vzduchu, který prošel nejdelším testováním v historii firmy BeF Home. Tento systém vám zaručí křišťálově čisté sklo i za zhoršených podmínek.

Kamna BEF HOME Aries 7 E jsou elegantní, štíhlá a vysoká krbová kamna, jejichž rohové prosklení dokáže zvednout celkový dojem z každého interiéru. Díky nízkému výkonu jsou kamna vhodná také do nízkoenergetických staveb.

Inovativní přístup k distribuci sekundárního vzduchu přispívá k vašemu neopakovatelnému vizuálnímu zážitku při pohledu na vysoký formát ohně.  Právě velkorysé prosklení těchto kamen vám umožní pohled na tak vysoký formát ohně.

Jak inovativní jsou tato kamna po technické stránce, tak stejně jsou nezaměnitelná svým charakteristickým designem a tím, jaké originální vyobrazení ohně vám přináší. Při vývoji těchto kamen byl totiž brán značný zřetel na kvalitu hoření. A to jak z pohledu vysoké účinnosti, tak z pohledu konečného dojmu na hořící oheň. Účinnost 83 %.

Krbová kamna Aries 7 E mají topeniště vybaveno moderním akumulačním materiálem carcon, který je v základu v bílé barvě. Na přání zákazníka můžeme dodat topeniště také v barvě černé nebo červené.

V případě, že dáváte přednost unikátnímu kulatému rohovému prosklení, prohlédněte si model BEF HOME Aries 7 ER.

Barevné kombinace carcon: carcon bílá barva bez příplatku, carcon černá a červená barva za příplatek.

Barevné kombinace pláště kamen mimo barvy Pearl beige a Antracit za příplatek.

Technický list ke stažení zde.