SLEVA
BEF Aries 7

elegantní, štíhlá, vysoká kamna s nezaměnitelným designem - pohled na vysoký formát ohně - korpus azurro - topeniště carcon černý

SLEVA
Cena: 52 811 Kč vč. DPH
55 590 Kč
(cena snížena o 5 %, 2 780 Kč)
Množství:
Dostupnost: Na objednávku
Parametry

Hmotnost: 166 kg

Rozměry: 1699 x 474 x 367 mm

Průměr kouřovodu: 150 mm

Výkon: 5 kW

Vývod kouřovodu: zadní, horní

Přívod externího vzduchu: ano

Popis

Krbová kamna BEF HOME Aries 7 patří mezi to nejmodernější, co můžete na trhu kamen najít. Tyto vysoce moderní krbová kamna mají propracovaný systém rozvodu vzduchu, který prošel nejdelším testováním v historii firmy BeF Home. Tento systém vám zaručí křišťálově čisté sklo i za zhoršených podmínek.

Kamna BEF HOME Aries 7 jsou jedny z nejvyšších krbových kamen s rovným prosklením. Za pozornost stojí, jak vysoce elegantní vzhled kamna mají. Dokážou pozvednout celkový dojem z každého interiéru. Díky nízkému výkonu jsou kamna vhodná také do nízkoenergetických staveb.

Inovativní přístup k distribuci sekundárního vzduchu přispívá k vašemu neopakovatelnému vizuálnímu zážitku při pohledu na vysoký formát ohně.  Právě velkorysé prosklení těchto kamen vám umožní pohled na tak vysoký formát ohně.

Jak inovativní jsou tato kamna po technické stránce, tak stejně jsou nezaměnitelná svým charakteristickým designem a tím, jaké originální vyobrazení ohně vám přináší. Při vývoji těchto kamen brali vývojáři značný zřetel na kvalitu hoření. A to jak z pohledu vysoké účinnosti, tak z pohledu konečného dojmu na hořící oheň. Účinnost 83 %.

Krbová kamna mají topeniště vybaveno moderním akumulačním materiálem carcon, který je v základu v bílé barvě.

V případě, že dáváte přednost rohovému prosklení, prohlédněte si model BEF HOME Aries 7 E.

Barevné kombinace carcon: carcon bílá barva bez příplatku, carcon černá a červená barva za příplatek.

Barevné kombinace pláště kamen mimo barvy Pearl beige a Antracit za příplatek.

Technický list ke stažení zde.