krbová kamna s bočními skly - povrchová úprava bílý smalt - dvoustupňové spalování - vhodná také do nízkoenergetických staveb

Cena: 56 990 Kč vč. DPH
Množství:
Kód zboží: 3365
Dostupnost: Na objednávku
Parametry

Hmotnost: 115 kg

Rozměry: 903 x 450 x 446 mm

Materiál: litina

Průměr kouřovodu: 150 mm

Výkon: 5 kW

Vytápěná plocha: až 225 m3

Vývod kouřovodu: zadní, horní

Přívod externího vzduchu: ano

Palivo: dřevo

Popis

Krbová kamna Jotul F 163 WHE bílý smalt s bočním prosklením a bezúdržbovým smaltem jsou pevně rozkročená na stabilní trojnožce. Navíc smaltovaný povrch těchto kamen dobře vede teplo, je vysoce odolný, stálý a zaručuje bezproblémovou údržbu. Vynikají efektním a uceleným designem s moderním, vzdušným vzhledem. Pohled do ohně také bočními skly. Boční sklo se díky speciální technologii nezakuřuje. Dvoustupňové spalování.

Dvoustupňové spalování CB (clean burn) je spalování velmi ekologické a úsporné. Toto čisté spalování se zaměřuje na spálení kouřových plynů a prachových částic a jejich zplyňování. Přeměňuje až 90 % plynů a částic na teplo. Výsledkem je minimum kouřových emisí, prodloužení doby bez přikládání, zvýšení účinnosti hoření i snížení spotřeby paliva. Energetická třída A+.

Kamna Jotul F 163 WHE bílý smalt jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon. Dosahují optimálního spalování i při 3 kW.

Kamna jsou vyrobena z nezdolné norské litiny. Litina je nesmírně trvanlivá. Litinová kamna jsou i po mnoha letech provozu stále ve skvělé formě. Můžete si tedy být jistí, že dvířka nepřestanou těsnit nebo že čepy či zavírací mechanismy budou spolehlivě fungovat i při dlouhodobé zátěži.

Kamna můžete doplnit dekorativní horní deskou z mastku s vynikajícími akumulačními schopnostmi.

Také ve variantě s povrchovou úpravou v černém laku.

A navíc – 25letá záruka poskytovaná společností Jøtul AS zdarma. Po zakoupení svá kamna sami zaregistrujete. Podrobnosti a registrace zde: záruka Jotul 25 let