SLEVA
AKCE JOTUL 10 %
JOTUL F 163 krbová kamna bílý smalt

krbová kamna s bočními skly - povrchová úprava bílý smalt - dvoustupňové spalování - vhodná také do nízkoenergetických staveb

SLEVA
Cena: 64 591 Kč vč. DPH
67 990 Kč
(cena snížena o 5 %, 3 400 Kč)
Množství:
Kód zboží: 3365
Dostupnost: Na objednávku
Parametry

Hmotnost: 115 kg

Rozměry: 903 x 450 x 446 mm

Materiál: litina

Průměr kouřovodu: 150 mm

Výkon: 5 kW

Vytápěná plocha: až 225 m3

Vývod kouřovodu: zadní, horní

Přívod externího vzduchu: ano

Palivo: dřevo

Popis

Krbová kamna Jotul F 163 WHE bílý smalt s bočním prosklením a bezúdržbovým smaltem jsou pevně rozkročená na stabilní trojnožce. Navíc smaltovaný povrch těchto kamen dobře vede teplo, je vysoce odolný, stálý a zaručuje bezproblémovou údržbu. Vynikají efektním a uceleným designem s moderním, vzdušným vzhledem. Je to takový favorit interiérových architektů.

Pohled do ohně také bočními skly. Boční sklo se díky speciální technologii nezakuřuje. Dvoustupňové spalování.

Dvoustupňové spalování CB (clean burn) je spalování velmi ekologické a úsporné. Toto čisté spalování se zaměřuje na spálení kouřových plynů a prachových částic a jejich zplyňování. Přeměňuje až 90 % plynů a částic na teplo. Výsledkem je minimum kouřových emisí, prodloužení doby bez přikládání, zvýšení účinnosti hoření i snížení spotřeby paliva. Energetická třída A+.

Kamna Jotul F 163 WHE bílý smalt jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon. Dosahují optimálního spalování i při 3 kW.

Kamna jsou vyrobena z nezdolné norské litiny. Litina je nesmírně trvanlivá. Litinová kamna jsou i po mnoha letech provozu stále ve skvělé formě. Můžete si tedy být jistí, že dvířka nepřestanou těsnit nebo že čepy či zavírací mechanismy budou spolehlivě fungovat i při dlouhodobé zátěži.

Kamna můžete doplnit dekorativní horní deskou z mastku s vynikajícími akumulačními schopnostmi.

Také ve variantě s povrchovou úpravou v černém laku.

A navíc – 25letá záruka poskytovaná společností Jøtul AS zdarma. Po zakoupení svá kamna sami zaregistrujete. Podrobnosti a registrace zde: záruka Jotul 25 let