krbová kamna, povrchová úprava černý lak
dvoustupňové spalování CB

69 990 Kč vč. DPH
Množství:
Kód zboží: 1059
Dostupnost: Na objednávku
Parametry

Hmotnost: 200 Kg

Rozměry: 800 x 733 x 685 mm

Materiál: litina

Průměr kouřovodu: 150 mm

Výkon: 9.5 kW

Vytápěná plocha: 140 m2

Vývod kouřovodu: zadní, horní

Přívod externího vzduchu: ano

Popis

Krbová kamna Jotul F 600 v černém laku jsou opravdu velká kamna. Kamna jsou vyrobená z kvalitní norské litiny. Exkluzivní design.

Tento velikán v klasickém stylu umí všechno, co dokáží jeho menší bráškové, avšak je projektován na podstatně delší polenaimpozantní tepelný výkon, díky němuž vyhřeje mnohem větší prostory. Největší je prostě nejlepší. Navíc ho designéři vybavili mimořádně povedenými přídavnými dvířky, která umožnují také pohodlné boční přikládání. Navíc tato chytrá dvířka pro boční přikládání rozšiřují možnosti umístění kamen v interiéru. Snadno přístupný popelník se samostatnými dvířky.

Kamna Jotul F 600 disponují oplachem skla horkým vzduchem, který zabraňuje špinění skla a dvoustupňovým spalováním. Dvoustupňové spalování CB (clean burn) je spalování velmi ekologické a úsporné. Toto čisté spalování se zaměřuje na spálení kouřových plynů a prachových částic a jejich zplyňování. Přeměňuje až 90% plynů a částic na teplo. Výsledkem je minimum kouřových emisí, prodloužení doby bez přikládání, zvýšení účinnosti hoření i snížení spotřeby paliva.

Adaptér pro externí přívod vzduchu za příplatek.

Výhody kamen Jotul F 600

  • kvalitní norská litina
  • systém oplachu horkým vzduchem, díky němuž zůstává sklo stále čisté
  • dvoustupňové spalování
  • přikládání předními nebo bočními dvířky
  • možnost připojení na přívod externího vzduchu

A navíc – 25letá záruka poskytovaná společností Jøtul AS zdarma. Po zakoupení svá kamna sami zaregistrujete. Podrobnosti a registrace zde: záruka Jotul 25 let