kamna s rádiusovým prosklením - minimalistická, dominantní - také do nízkoenergetických domů - plech

Cena: 25 900 Kč vč. DPH
Množství:
Dostupnost: Na objednávku
Parametry

Hmotnost: 117 Kg

Rozměry: 974 x 528 x 398 mm

Průměr kouřovodu: 150 mm

Výkon: 4 kW

Vývod kouřovodu: zadní, horní

Přívod externího vzduchu: ano

Palivo: dřevo, délka polen 25 cm

Popis

Krbová kamna Romotop EVORA 03 svým tvarem i designem dokonale kopírují dnešní požadavky interiérového designu. Jsou vhodná pro nízkoenergetické domy a jsou velmi oblíbeným modelem.

Kamna Romotop EVORA 03 jsou prostorově nenáročná kompaktní kamna s oválnou základnou. Krbová kamna jsou minimalistická, ale zároveň dominantní svým tvarem a dokonale padnou do prostoru, ve kterém nezaberou více místa, než je opravdu potřeba. Velké rádiusové sklo navíc umožňuje pohled do plamenů z různých úhlů, což váš dobrý pocit z hoření dřeva násobí.

Spalovací komora  je vyložena šamotovými tvarovkami. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který vám umožnuje uskladnit si menší zásobu dřeva nebo krbového nářadí.

Disponují systémem CPV, což je centrální přívod externího vzduchu. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot, jedná se o tzv. předehřev sekundárního vzduchu. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím táhlem.

Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin.