Montáže krbových kamen

Provádíme také montáže krbových kamen. Krbová kamna jsou dnes velmi oblíbenou variantou pro vytápění domu. Kromě úžasné tepelné pohody u ohně můžete při správném výběru kamen ušetřit za topení v plynovém nebo elektrickém kotli. Nezapomeňte také, že s kamny už dnes můžete nejen topit, ale také vařit, ohřívat nebo péci v troubě. Se správným výběrem kamen vám rádi a odborně poradíme. Jaká kamna nabízíme, se podívejte zde. Krbová kamna si u nás můžete zakoupit jak samostatně, tak s montáží.

Jak při montáži krbových kamen pracujeme

Kamna klienti často preferují právě z důvodu jednoduché montáže. Nákupem krbových kamen to ale nekončí. Musíte je především správně ustavit a napojit na komínové těleso. Ne každý klient ale na to má čas nebo schopnosti, proto běžně montáže krbových kamen provádíme.

V případě montáže krbových kamen si umíme poradit se správným způsobem napojení kouřovodu na komínové těleso. Vyřešíme případné redukce otvoru zaústění do komína na potřebný průměr, který odpovídá velikosti hrdla kouřovodu kamen. Kamna také musíme vhodně ustavit na podlahu. Ta musí být z nehořlavého materiálu nebo můžete využít podstavné podložky z oblíbeného skla či plechu. Pokud mají kamna teplovodní výměník, pak po montáži kamen můžete s topenáři provést napojení na váš topný systém.

Běžně instalujeme kamna v hotovém interiéru. Bereme ohled na váš domov a samozřejmě si po sobě uklidíme. Při montáži kamen nejde o velké stavební práce, vše je s námi ve finále snadné a časově nenáročné. Pro vaši inspiraci si můžete prohlédnout naši galerii kamen.

S montáží kamen, kterou provádíme, vám zaručíme správné fungování vašich kamen a jejich bezproblémový provoz. Máme dlouholeté zkušenosti v tomto oboru a poskytnutí záručního servisu je samozřejmostí. Pokud budete mít o službu montáže krbových kamen zájem, neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou.

Navíc vzhledem k naší praxi vám nabízíme i stavbu nerezového komínu včetně revize. S montáží kamen vám tedy současně můžeme vyřešit i váš komín.