Komíny Schiedel stavba

stavba komín Krby Morava s.r.o.

stavba komín Krby Morava s.r.o.

Komíny Schiedel stavba znamená, že stavíme samonosné nerezové komíny Schiedel. A to jak v novostavbách, tak ve starších domech. Spolupracujeme výhradně s výrobci kvalitních komínových systémů jako jsou právě komíny Schiedel. Více o produktech, týkajících se komínů a komínových systému, si můžete přečíst také zde.

Pokud to jen trochu jde, pak ideálně komín postavíme ještě před samotnou stavbou krbu či montáží krbových kamen. Doporučujeme, abyste návrh stavby komínu řešili vždy s dostatečným časovým předstihem. Jde také o to, aby následná stavba krbu či krbových kamen odpovídala připravenému komínu. Je tedy výhodné už při stavbě komínu mít představu o tom, jakou mají krb či krbová kamna plnit funkci, jak mají vypadat apod.

Komínové systémy Schiedel

Komínové systémy Schiedel

Před stavbou komínu musíme u starších domů vždy posoudit stav stávajícího komínu. Jak technický stav komínu, tak parametry komínu. V některých případech může být potřeba komín upravit.

Ani vyvložkování komínu pro nás není problém. Pro komín zajišťujeme také revizi komínu a jsme schopni zajistit záruční i pozáruční servis.

Pro klienty dodáváme kompletní montáž komínu i krbu (kamen) jako jeden otopný systém. Tím si zajistíte kompletní záruku současně jak na krb (kamna) a komín, tak na kompletní funkčnost celého systému. Máte tedy zajištěnou odbornou montáž celého zařízení.

Nevíte ale, jaký typ komínu je pro vás odpovídající? Zda jsou pro vás vhodné komínové systémy Schiedel? Jaké má mít komín parametry? Co všechno je předem důležité připravit? Kolik to všechno stojí?

Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme. Můžete si také nezávazně objednat cenovou kalkulaci.

Nebo si ještě prohlédněte naše realizace v Galerii – zobrazit galerii fotek.