Krbová kamna

Krbová kamna jsou velmi oblíbenou variantou pro vytápění domu.krbová kamna Jotul

Dnes už obrovský sortiment v nabídce krbových kamen uspokojí každého. Těch, kteří svá kamna teprve hledají, ale i těch, kteří už mají konkrétní požadavky na kamna s ohledem na danou stavbu domu.

Najdete u nás kamna klasická, v moderním designu, kachlích i stylu rustikálním. Velká škála tepelného výkonu Vám pomůže vybrat optimální krbová kamna do Vašeho interiéru, a to jak u domů starších, tak do novostaveb, popř. do pasivních či nízkoenergetických staveb.

Krbová kamna klienti často preferují z důvodu jednoduché montáže. Odpadají zde větší stavební práce, jaké bývají při stavbě krbu s krbovou vložkou. Kamna musejí stát na nehořlavé podložce, ideální je dlažba. Oblíbená jsou také speciální podkladová skla pod kamna v různých tvarech a velikostech. Některé modely kamen mají navíc ještě plotnu na vaření nebo ohřívání, případně i pečící troubu, další kamna jsou třeba akumulační.

Pokud nám dodáte podklady, jako jsou tepelná ztráta objektu, parametry komínu, projekt domu apod., rádi Vám s výběrem těch nejvhodnějších kamen pomůžeme. Samozřejmě nás kontaktujte i tehdy, když žádné podklady v ruce nemáte a potřebujete se prostě jen poradit.

U zakoupených kamen vám samozřejmě můžeme provést i jejich montáž. Zaručíme vám tím jejich správné fungování a navíc získáte záruční servis nejen na kamna, ale i na jejich funkčnost.

Budeme rádi, když nás navštívíte. Nebo si prohlédněte ukázkové produkty z menu uvedeného vpravo, kde najdete rozčlenění dle jednotlivých výrobců.

Na výběr máte také krbová kamna v našem e-shopu.