Krbová kamna

Krbová kamna jsou velmi oblíbenou variantou pro vytápění domu.

 

Široký sortiment v nabídce krbových kamen zaručuje spokojenost klientů, kteří mají různé požadavky s ohledem na konkrétní stavbu domu.

V našem výběru najdete krbová kamna moderního designu, krbová kamna s kachlovím a také krbová kamna klasického rustikálního designu.
Velká škála výběru tepelného výkonu Vám zajistí optimální krbová kamna do Vašeho interiéru, a to jak u domů starších tak do novostaveb, popř. do pasivních či nízkoenergetických staveb.

Krbová kamna jsou preferována také z důvodu jednoduché montáže, protože odpadají výraznější stavební práce, jako např. u krbové vložky. Kamna musí být ustavena na nehořlavé podložce (např. dlažba), ale oblíbená jsou také speciální podkladová skla v různých tvarech a velikostech. Některá krbová kamna jsou vybavena plotnou na vaření nebo ohřívání.

Pokud nám dodáte podklady (tepelná ztráta objektu, parametry komínu, projekt domu apod.) pomůžeme Vám s výběrem optimálních krbových kamen.

V případě potřeby jsme schopni Vám samozřejmě u krbových kamen provést i montáž a tím zaručit správné fungování kamen a záruční servis nejen na krbová kamna, ale také na jejich funkčnost.

 

Budeme rádi, když navštívíte některou z našich kamenných prodejen nebo si prohlédnete ukázkové produkty z menu uvedeného vpravo, kde najdete rozčlenění dle jednotlivých výrobců.