Společnost JOTUL, jejíž krbové vložky najdete v naší nabídce, patří k firmám s nejdelší historií výroby kamen, krbů a krbových vložek na světě. Vychází z toho nejlepšího – z norské tradice v kombinaci s poctivým řemeslem, a tak už více než 160 let vyrábí své produkty pro zákazníky z celého světa.

Jotul krbová vložka

Nepřetržitý výzkum a konstrukční vývoj zaručuje vysokou kvalitu u každého typu krbové vložky.

O Norsku je všeobecně známo, že svědomitě pečuje o přírodu a životní prostředí. Totéž platí i pro JOTUL. Neustále se snaží vylepšovat využití paliva a optimalizovat účinnost výrobků. Prospívá to nejen životnímu prostředí, ale také vaší peněžence.

Litina je základní materiál, ze kterého JOTUL vyrábí tyto krbové vložky i krbová kamna. Použití těch nejkvalitnějších dostupných materiálů je také důvodem, proč na tyto krbové vložky či krbová kamna společnost poskytuje jednu z nejdelších záruk na trhu. A bezkonkurenční trvanlivost je důvodem, proč společnost navíc nabízí nejdelší záruku na trhu. Na JOTUL se tak obracejí nejnáročnější zákazníci z celého světa.

Jsme dlouholetým autorizovaným prodejcem značky JOTUL. Jsme řádně proškoleni a naše certifikáty si můžete prohlédnout zde. Bez obav u nás poptávejte jejich sortiment.

Krbové vložky můžete také vidět fyzicky vystaveny na našich kamenných prodejnách. Na prodejně v Ostravě máme tyto krby funkční, a proto je můžete v zimních měsících vidět i v provozu.

Prohlédněte si nabídku těchto krbových vložek včetně technických parametrů a cen v našem eshopu.