Našim zákazníkům dodáváme také krbová kamna s výměníkem od české společnosti Romotop, která na trhu působí již od roku 1992.

Krbová kamna Romotop s teplovodním výměníkem vám dopřejí prožitek z uklidňujícího pohledu do ohně, ale také nezávislost. Díky nim se totiž stanete svým vlastním dodavatelem tepla. S tímto typem kamen s přehledem vytopíte celý dům či byt a ušetříte náklady na vytápění objektu. Krbová kamna s teplovodním výměníkem se připojují na stávající systém soustavy otopné vody, kterou dále ohřívají, teplo z ní pak vytápí i samotné místnosti. Na konstrukci teplovodního výměníku u krbových kamen Romotop se můžete spolehnout, bezpečnost provozu je samozřejmostí.

Krbová kamna s teplovodním výměníkem jsou ekologická a bývají první volbou pro nízkoenergetické domy. Kamna snadno zakomponujete do interiéru, na výběr totiž máte z několika moderních provedení v různých tvarech a velikostech.

Na konkrétní nabídku těchto kamen se můžete podívat v našem eshopu, samozřejmě včetně včetně technických parametrů a cen. Navštivte náš eshop v sekci krbová kamna Romotop.

Tato krbová kamna jsme schopni dodat včetně napojení. Realizujeme také stavby komínů.