ROMOTOP

V naši nabídce najdete krbová kamna Romotop od českého výrobce, který už od roku 1992 působí na trhu. Značka Romotop dnes patří mezi evropské lídry v oboru krbových kamen i krbových vložek. Zákazníky oslovuje svým prvotřídním designem, špičkovou kvalitou a inovativním řešením procesu spalování dřeva.

kamna Romotop Krbová kamna Romotop přinesou do vašeho domova vřelou atmosféru, ale i jistotu v kvalitě použitých materiálů, skvělém designu i zpracování. Správně zvolený typ snadno zapadne do každého interiéru. Keramická kamna nabízejí barevné možnosti, potěší varianty z kamene, plechu či pískovce. Problém s místem vyřeší malá, úzká i rohová krbová kamna. Modely s velkými dvířky a prostorným topeništěm vám dovolí užít si pohled do ohně.

V nabídce Romotop tedy můžete najít krbová kamna plechová nebo kachlová, s keramikou, kamenem či pískovcem, také oválná nebo otáčivá. V případě praktické keramiky umí navíc skvělá akumulační schopnost keramických kachlí prodloužit teplo z topení o několik hodin. Kamna otáčivá vám zase umožní pozorovat oheň z různých stran místností.

Na výběr máte také krbová kamna s akumulací i kamna určená pro nízkoenergetické domy. Standardem jsou dnes krbová kamna s centrálním přívodem vzduchu. Ovládání krbových kamen Romotop je intuitivní a nenáročné. Samotná kamna jsou účinná, ekologická a většina z nich se hodí i do nízkoenergetických domů.

V případě zájmu u o zakoupení těchto krbových vložek nás, prosím, kontaktujte přes odkaz uvedený v řádku za cenou. Níže uvedená krbová kamna jsou určena k prodeji pouze v kamenných prodejnách. Poptávejte ale také ostatní modely Romotop krbová kamna.

Tato krbová kamna jsme schopni dodat včetně  napojení na stávající komín, nebo zrealizovat nový komínový systém. Další krbová kamna Romotop najdete v našem e-shopu zde.

 

Ukázkové produkty

Romotop Lugo N 03 plech krbová kamna

LUGO N 03 plech – krbová kamna

Cena: 42 620 Kč Na objednávku  poptávejte ZDE
Výkon: 6 kW
Celkový regulovatelný výkon: 3,0 - 7,8 kW
Průměr kouřovodu: 150 mm
Rozměry: 1202 x 550 x 438 mm
TOTO ZBOŽÍ LZE KOUPIT POUZE V NAŠICH KAMENNÝCH PRODEJNÁCH
Účinnost: 82 %
Váha: 141 kg
Palivo: dřevo
Externí přívod vzduchu: ano

Oválný tvar krbových kamen LUGO N působí v interiéru útulným dojmem. Příjemnými detaily jsou například odkládací parapet nad ohništěm nebo klika dvířek, která svým technickým řešením i designem dává krbovým kamnům elegantní vzhled.

Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Odvětrávaná designová klika umožňuje manipulaci během topení. Dveře je možné aretovat v poloze otevřeno. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí.

Zobrazit více

Romotop Stromboli N 01 kámen otočná krbová kamna

STROMBOLI N 01 kámen – krbová kamna

Cena: 51 860 Kč Na objednávku  poptávejte ZDE
Výkon: 6 kW
Celkový regulovatelný výkon: 3,0 - 7,8 kW
Průměr kouřovodu: 150 mm
Rozměry: 1073 x 666 x 475 mm
TOTO ZBOŽÍ LZE KOUPIT POUZE V NAŠICH KAMENNÝCH PRODEJNÁCH
Účinnost: 80,2 %
Váha: 229 kg
Palivo: dřevo
Externí přívod vzduchu: ano

Velkoryse prostorné topeniště umístěné na elegantní noze a otočný mechanismus krbových kamen STROMBOLI N dávají možnost cítit sálající teplo ve všech koutech místnosti.

Krbová kamna perfektně padnou do moderních interiérů. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Otáčivé topeniště nabízí uživateli pohled do ohně z různých úhlů.

Zobrazit více

Romotop Esquina 3g plech krbová kamna

ESQUINA 3G plech – krbová kamna

Cena: 69 185 Kč Skladem  poptávejte ZDE
Výkon: 5.9 kW
Celkový regulovatelný výkon: 3,0 - 7,7 kW
Průměr kouřovodu: 150 mm
Rozměry: 1506 x 403 x 403 mm
TOTO ZBOŽÍ LZE KOUPIT POUZE V NAŠICH KAMENNÝCH PRODEJNÁCH
Účinnost: 81,4 %
Váha: 170 kg
Palivo: dřevo
Externí přívod vzduchu: ano

Kompaktní hranatý model kamen s vysokým rohovým sklem dvířek upoutá pozornost svým jedinečným pohledem na oheň ze všech částí interiéru.

Krbová kamna ESQUINA 3G jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Odvětrávaná designová klika umožňuje manipulaci během topení. Dveře je možné aretovat v poloze otevřeno. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena bílým šamotem MATRIX. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem.
Box na uskladnění dřeva za příplatek. Varianty: box nízký široký, box nízký úzký a box vysoký.

Zobrazit více