Stavba krbu

Jakákoli stavba krbu, kterou realizujeme, je vždy klientovi na míru. U každého domu či bytu zohledníme technické a prostorové možnosti a každou konkrétní stavbu tomu přizpůsobíme. Také jsou vhodné technické podklady k domu. Celý krb pak navrhneme tak, aby korespondoval jak s interiérem, tak s osobním vkusem klienta.

tak hřeje krb od nás

Můžete se pak spolehnout na to, že za stavbu ručíme, že máte jistotu funkčnosti vašeho krbu a také, že vás v něm naučíme topit.

Stavby krbu provádíme zásadně a pouze z kamnářských certifikovaných materiálů, jako jsou kamnářské izolační desky, tmely, omítky, lepidla a podobně. Další samozřejmostí je dodržování všech kamnářských postupů v každé fázi stavby krbu. To je u nás vždy jistota.

Možná, že nevíte, zda je lepší ve Vašem případě krbová vložka s rozvody vzduchu nebo krbová vložka s výměníkem na teplou vodu? Případně si neumíte vybrat, jaký má mít krbová vložka tepelný výkon, aby ideálně pokryla Vaše potřeby? Nebo si nedovedete představit, jak bude stavba krbu ve Vašem interiéru vypadat? A navíc ještě nevíte, co všechno vás vlastně čeká? A kolik to nakonec bude stát?

Pak neváhejte a obraťte se na nás. Navrhneme vám nejoptimálnější řešení stavby krbu a zdarma zpracujeme cenovou kalkulacinezávazně si objednejte cenovou kalkulaci.

Pro vaši inspiraci můžete ještě nahlédnout do naší galerie fotografií. A nebo si přečíst recenze od našich zákazníků.

Můžete nás kontaktovat rovněž v případě, že potřebujete vyřešit také svůj komín.