Krbová kamna s výměníkem

Krbová kamna s výměníkem už dnes patří mezi častý výběr našich klientů. Kamna jsou dnes jak klasická nebo designová, tak v kachlích nebo v rustikálním stylu. Jsou to kamna, která umějí rozvést teplo po celém domě, a ušetřit tak náklady na plyn či elektřinu.
Krbová kamna s výměníkem HS Flamingo
Výhodou takových krbových kamen s výměníkem na teplou vodu je, že je můžete napojit na další zařízení v domě. Jedná se o akumulační nádrže, podlahové vytápění, ohřev TUV apod. A protože modely kamen s výměníkem mají široký rozsah tepelných výkonů, snadno si vyberete ta nejlepší i do svého nízkoenergetického nebo pasivního domu.

Kamna doporučujeme ustavit na nehořlavé podložce (např. dlažba), ale oblíbená jsou také speciální podkladová skla v různých tvarech a velikostech. Některá krbová kamna mají navíc plotnu na vaření nebo ohřívání.

Krbová kamna s výměníkem vám můžeme dodat včetně jejich montáže.

Neváhejte se na nás obrátit při výběru. Zohledníme tepelnou ztrátu Vašeho objektu, navrhneme i  postavíme komín, případně posoudíme jeho parametry a pomůžeme Vám s celkovým výběrem.

Zveme Vás také na návštěvu do naší prodejny a showroomu v Ostravě nebo si dále prohlédněte ukázkové produkty z menu uvedeného napravo, kde je členění dle jednotlivých výrobců.

Na výběr máte také kamna s výměníkem v našem e-shopu.