Krbové vložky s výměníkem

krbové vložky s výměníkemMezi současné trendy dnes patří krbové vložky s výměníkem na teplou vodu.

Takovou krbovou vložku můžete propojit s topným systémem v domě. Ať už se jedná o podlahové vytápění, akumulační nádrž, bojler či napojení na topení v jednotlivých místnostech apod.

Modely vložek s výměníkem na teplou vodu už dnes výrobci nabízejí v různých variantách prosklení. Na výběr tak máte prosklení rovné, rohové i průhledové. Samozřejmě v různých velikostech a výkonech. To vám ještě více usnadní vybrat si takovou krbovou vložku, která bude přesně odpovídat vašim parametrům i vkusu. V nabídce je i mnoho modelů vhodných do nízkoenergetických a pasívních domů.

Nezapomeňte ještě předem zohlednit parametry komínu, tepelný výkon a další technické parametry. Také velikost a pozice místa, které je pro krbovou vložku určeno, je důležitá. Zohledněte rovněž parametry domu, zda se jedná o dům standardní, dřevostavbu, montovaný dům apod. U krbové vložky s výměníkem musíte také vhodně zvolit související topenářské systémy. Nezapomeňte na správné a odborné zapojení.

Nejste si ale stále jistí se svým výběrem? Nevíte, zda Vámi vybraná vložka odpovídá parametrům komína či požadované vytápěné ploše? Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme.

Nebo navštivte přímo naši prodejnu v Ostravě, případně se nechte inspirovat naší galerií staveb krbů.

Na výběr máte také krbové vložky s výměníkem v našem e-shopu.