SLEVA
Jotul F 100 ECO.2 LL BP

kompaktní krbová kamna v černém laku - dlouhé nohy a dvířka s ozdobnými příčkami - dvoustupňové spalování - nově s vermikulitem

SLEVA
Cena: 33 241 Kč vč. DPH
34 990 Kč
(cena snížena o 5 %, 1 750 Kč)
Množství:
Dostupnost: Skladem
Parametry

Hmotnost: 89 kg

Rozměry: 630 x 528 x 445 mm

Materiál: litina, vermikulit

Průměr kouřovodu: 125/150 mm

Výkon: 4.9 kW

Vytápěná plocha: až 200 m3

Vývod kouřovodu: zadní, horní

Přívod externího vzduchu: ne

Palivo: dřevo, délka polen 35 cm

Popis

Krbová kamna Jotul F 100 ECO.2 LL černý lak (BP) jsou kompaktní kamna na dřevo s dvoustupňovým spalováním, ve kterých je možné topit poleny do 35 cm. Jsou vybavena malým integrovaným popelníkem, který usnadňuje vybírání popela, a praktickým límcem proti vypadávání uhlíků a jisker z topeniště. Velké sklo dvířek, zdobené tradičním norským vzorem, umožňuje krásný pohled na hořící oheň.

Kamna Jotul F 100 ECO.2 LL BP jsou kamna na dlouhých nožkách (LL), s černým lakovaným povrchem (BP) a prosklením s ozdobnými příčkami.

Tato kamna mají možnost napojení kouřovodu 125/150 mm.

Dvoustupňové spalování CB (clean burn) je spalování velmi ekologické a úsporné. Toto čisté spalování se zaměřuje na spálení kouřových plynů a prachových částic a jejich zplyňování. Přeměňuje až 90 % plynů a částic na teplo. Výsledkem je minimum kouřových emisí, prodloužení doby bez přikládání, zvýšení účinnosti hoření i snížení spotřeby paliva.

Boční strany spalovací komory kamen nově doplňují vermikulitové desky. Také deflektor je nově vyroben z vermikulitu pro dokonalé spalování. Energetická třída A+, účinnost kamen 80 %.

Kamna splňují také novou normu Ecodesign 2022 pro kamna na pevná paliva.

Výhody kamen Jotul F 100 ECO.2 LL černý lak

  • nadčasový design z kvalitní norské litiny
  • velká prosklená dvířka s ozdobnými příčkami a skvělý výhled na plameny
  • integrovaný popelník
  • ekologické a úsporné dvoustupňové spalování
  • boky topeniště s vermikulitovými deskami
  • deflektor z vermikulitu
  • energetická třída A+
  • účinnost kamen 80 %
  • norma Ecodesign 2022
  • záruka 25 let

A navíc – 25letá záruka poskytovaná společností Jøtul AS zdarma. Po zakoupení svá kamna sami zaregistrujete. Podrobnosti a registrace zde: záruka Jotul 25 let

 

Varianty kamen JOTUL F 100 ECO.2 LL

Pokud dáváte přednost kamnům bez ozdobných příček, pak si prohlédněte model SE (LL – dlouhé nohy, SE – dvířka bez ozdobných příček, BP – černý lak).

V nabídce jsou také kamna v odolném, bezúdržbovém smaltu: model SE BBE (LL – dlouhé nohy, SE – dvířka bez ozdobných příček, BBE – modročerný smalt) nebo model SE IVE (LL – dlouhé nohy, SE – dvířka bez ozdobných příček, IVE – smalt slonová kost).