SLEVA
Jotul F 105 R LL BP boční pohled

krbová kamna v černém laku - dlouhé nohy a velká horizontální dvířka - dvoustupňové spalování - sálavé a konvekční teplo - ideální pro nízkoenergetické domy

SLEVA
Cena: 56 991 Kč vč. DPH
59 990 Kč
(cena snížena o 5 %, 3 000 Kč)
Množství:
Dostupnost: Na objednávku
Parametry

Hmotnost: 97 kg

Rozměry: 690 x 410 x 350 mm

Materiál: litina

Průměr kouřovodu: 125 mm

Výkon: 4.5 kW

Vytápěná plocha: až 200 m3

Vývod kouřovodu: zadní, horní

Přívod externího vzduchu: ano

Palivo: dřevo, délka polen 33 cm

Popis

Navzdory malým rozměrům jsou krbová kamna v černém laku Jotul F 105 R LL BP kamna s velkým charakterem. Stojí na dlouhých nohách a disponují dvoustupňovým spalováním.

K charakteristickým rysům bezesporu patří velká horizontální dvířka, která umožňují nádherný výhled na oheň. Regulace přívodu vzduchu je jednoduchá a intuitivní.

Dvoustupňové spalování CB (clean burn) je spalování velmi ekologické a úsporné. Toto čisté spalování se zaměřuje na spálení kouřových plynů a prachových částic a jejich zplyňování. Přeměňuje až 90 % plynů a částic na teplo. Výsledkem je minimum kouřových emisí, prodloužení doby bez přikládání, zvýšení účinnosti hoření i snížení spotřeby paliva.

Kamna Jotul F 105 R LL jsou konstruována tak, aby docílila optimálního spalování při nízkém energetickém výkonu, ale zároveň jsou dostatečně robustní, aby dokázala zahřát i v největších mrazech. Díky kombinaci sálavého a konvekčního tepla vytvářejí velmi příjemné klima, a navíc je lze velice snadno umístit prakticky kamkoli v interiéru.

Kamna Jotul F 105 R LL jsou jako stvořená pro nízkoenergetické domy. Výrobek splňuje nejpřísnější emisní limitydokáže spalovat ekologicky i při nízkém výkonu. Kamna dosahují čistého spalování s minimální spotřebou dřeva 0,8 kg/hod.

Model Jotul F 105 se dodává také v bílém smaltu a verzi s podstavcem.

Příslušenství za příplatek: sada pro externí přívod vzduchu, konvekční štít černý lak nebo bílý smalt, mastková deska horní (horní vývod) černý lak nebo bílý smalt, límec černý lak nebo bílý smalt.

Výhody kamen Jotul F 105 R LL BP

  • velmi nízké emise
  • kompaktní a moderní kamna na dřevo s nádherným výhledem na oheň
  • optimální čisté spalování už od 2,4 kW
  • kombinují sálavé a konvekční teplo
  • vhodné pro nízkoenergetické domy

A navíc – 25letá záruka poskytovaná společností Jøtul AS zdarma. Po zakoupení svá kamna sami zaregistrujete. Podrobnosti a registrace zde: záruka Jotul 25 let