SLEVA
JOTUL F 163 BP krbová kamna černý lak

krbová kamna s bočními skly - povrchová úprava černý lak - dvoustupňové spalování - vhodná také do nízkoenergetických staveb

SLEVA
Cena: 54 141 Kč vč. DPH
56 990 Kč
(cena snížena o 5 %, 2 850 Kč)
Množství:
Kód zboží: 2077
Dostupnost: Na objednávku
Parametry

Hmotnost: 115 kg

Rozměry: 903 x 450 x 446 mm

Materiál: litina

Průměr kouřovodu: 150 mm

Výkon: 5 kW

Vytápěná plocha: až 225 m3

Vývod kouřovodu: zadní, horní

Přívod externího vzduchu: ano

Palivo: dřevo

Popis

Krbová kamna Jotul F 163 BP černý lak s bočním prosklením jsou pevně rozkročená na stabilní trojnožce. Vynikají uceleným designem s moderním, vzdušným vzhledem. Je to takový favorit interiérových architektů.

Pohled do ohně také bočními skly. Boční sklo se díky speciální technologii nezakuřuje. Dvoustupňové spalování.

Dvoustupňové spalování CB (clean burn) je spalování velmi ekologické a úsporné. Toto čisté spalování se zaměřuje na spálení kouřových plynů a prachových částic a jejich zplyňování. Přeměňuje až 90 % plynů a částic na teplo. Výsledkem je minimum kouřových emisí, prodloužení doby bez přikládání, zvýšení účinnosti hoření i snížení spotřeby paliva. Energetická třída A+.

Kamna Jotul F 163 BP černý lak jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon. Dosahují optimálního spalování i při 3 kW.

Kamna jsou vyrobena z nezdolné norské litiny. Litina je nesmírně trvanlivá. Litinová kamna jsou i po mnoha letech provozu stále ve skvělé formě. Můžete si tedy být jistí, že dvířka nepřestanou těsnit nebo že čepy či zavírací mechanismy budou spolehlivě fungovat i při dlouhodobé zátěži.

Kamna můžete doplnit dekorativní horní deskou z mastku s vynikajícími akumulačními schopnostmi.

Také ve variantě s povrchovou úpravou bezúdržbový bílý smalt.

A navíc – 25letá záruka poskytovaná společností Jøtul AS zdarma. Po zakoupení svá kamna sami zaregistrujete. Podrobnosti a registrace zde: záruka Jotul 25 let.