krbová kamna s nadčasovým designem - povrchová úprava černý lak - litinový podstavec s úložným prostorem na dřevo - dvoustupňové spalování

Cena: 55 990 Kč vč. DPH
Množství:
Dostupnost: Skladem
Parametry

Hmotnost: 169 Kg

Rozměry: 850 x 560 x 420 mm

Materiál: litina

Průměr kouřovodu: 150 mm

Výkon: 7 kW

Vytápěná plocha: až 250 m3

Vývod kouřovodu: zadní, horní

Přívod externího vzduchu: ano

Popis

Nadčasový design řady Jotul F 305 vytvořilo hvězdné norské designérské studio Anderssen & Voll. Krbová kamna Jotul F 305 R B s dokonale čistými liniemi a zdůrazněnými funkčními prvky lákají úžasným výhledem na oheň. Zatápění v kamnech a obsluha už nemůže být jednodušší.

Kamna Jotul F 305 R B BP stojí na praktickém podstavci, který lze používat pro ukládání dřeva. Za velkými prosklenými dvířky je ukrytý praktický popelník. Kamna se vyrábějí v povrchové úpravě černý lak. Dvoustupňové spalování.

Dvoustupňové spalování CB (clean burn) je spalování velmi ekologické a úsporné. Toto čisté spalování se zaměřuje na spálení kouřových plynů a prachových částic a jejich zplyňování. Přeměňuje až 90 % plynů a částic na teplo. Výsledkem je minimum kouřových emisí, prodloužení doby bez přikládání, zvýšení účinnosti hoření i snížení spotřeby paliva.

Příslušenství za příplatek: sada pro externí přívod vzduchu, konvekční štít černý lak, mastková deska horní černý lak.

Výhody kamen Jotul F 305 R B BP

  • nadčasový design
  • kvalitní norská litina
  • velké topeniště
  • dvoustupňové spalování
  • velká prosklená dvířka a skvělý výhled na plameny
  • podstavec s úložným prostorem na dřevo
  •  externí přívod vzduchu

A navíc – 25letá záruka poskytovaná společností Jøtul AS zdarma. Po zakoupení svá kamna sami zaregistrujete. Podrobnosti a registrace zde: záruka Jotul 25 let