SLEVA
kamna Jotul F 400 Eco BP

velká a výkonná krbová kamna v černém laku - rozměrné topeniště a dvířka s ozdobnými příčkami - dvoustupňové spalování - vysoká účinnost spalování

SLEVA
Cena: 64 591 Kč vč. DPH
67 990 Kč
(cena snížena o 5 %, 3 400 Kč)
Množství:
Kód zboží: 1084
Dostupnost: Skladem
Parametry

Hmotnost: 158 kg

Rozměry: 727 x 670 x 597 mm

Materiál: litina

Průměr kouřovodu: 150 mm

Výkon: 7 kW

Vytápěná plocha: až 300 m3

Vývod kouřovodu: zadní, horní

Přívod externího vzduchu: ano

Palivo: dřevo, dřevěné brikety, délka polen 50 cm

Popis

Krbová kamna Jotul F 400 ECO BP jsou pořádně velká kamna s rozměrným topeništěm, které pojme polena dlouhá až 50 cm. Model je vybavený velkým popelníkem se samostatnými dvířky, díky nimž je vybírání popela hračka. Jiskry a uhlíky z topeniště zachytí praktický límec. Sada na externí přívod vzduchu za příplatek. Dvoustupňové spalování.

Dvoustupňové spalování CB (clean burn) je spalování velmi ekologické a úsporné. Toto čisté spalování se zaměřuje na spálení kouřových plynů a prachových částic a jejich zplyňování. Přeměňuje až 90 % plynů a částic na teplo. Výsledkem je minimum kouřových emisí, prodloužení doby bez přikládání, zvýšení účinnosti hoření i snížení spotřeby paliva.

Kamnům dominují velká prosklená dvířka s ozdobnými příčkami, která umožňují dokonalý výhled na oheň. Jsou vyzdobená elegantním vzorem, který kopíruje siluetu norského pobřeží.

Také ve variantě s prosklením bez ozdobných příček pro ničím nerušený pohled na hořící oheň – Jotul F 400 ECO SE v černém laku.

Výhody kamen Jotul F 400 ECO BP

  • norský design a kvalitní norská litina
  • velký výkon a rozměrné topeniště
  • dvířka s velkým prosklením pro dokonalý výhled na oheň
  • dvoustupňové spalování, účinnost 84 %
  • velký popelník se samostatnými dvířky a límec
  • délka polen až 50 cm
  • možnost připojení externího vzduchu

Kamna splňují také novou normu Ecodesign 2022 pro kamna na pevná paliva.

A navíc – 25letá záruka poskytovaná společností Jøtul AS zdarma. Po zakoupení svá kamna sami zaregistrujete. Podrobnosti a registrace zde: záruka Jotul 25 let