SLEVA
JOTUL I 400 Harmony

krbová vložka v černém laku - velké klenuté prosklení s dvířky, která lze složit do stran - topeniště se světlým obložením - dvoustupňové spalování

SLEVA
Cena: 62 691 Kč vč. DPH
65 990 Kč
(cena snížena o 5 %, 3 300 Kč)
Množství:
Kód zboží: 1413
Dostupnost: Na objednávku
Parametry

Hmotnost: 125 kg

Rozměry: 492 x 640 x 516 mm

Materiál: litina

Průměr kouřovodu: 150 mm

Výkon: 6 kW

Vytápěná plocha: až 130 m2

Vývod kouřovodu: horní

Přívod externího vzduchu: ano

Palivo: dřevo

Popis

Krbová vložka JOTUL I 400 HARMONY BP střední velikosti v černém laku s dvoukřídlými dvířky, která lze složit do stran. Velké prosklení dvířek umožňuje skvělý výhled na hořící oheň. Prostorné topeniště se světlým obložením, díky němuž krb vypadá luxusně, i když se v něm zrovna netopí.

Krbová vložka disponuje kvalitním dvoustupňovým spalováním. Dvoustupňové spalování CB (clean burn) je spalování velmi ekologické a úsporné. Toto čisté spalování se zaměřuje na spálení kouřových plynů a prachových částic a jejich zplyňování. Přeměňuje až 90 % plynů a částic na teplo. Výsledkem je minimum kouřových emisí, prodloužení doby bez přikládání, zvýšení účinnosti hoření i snížení spotřeby paliva.

Krbová vložka je vyrobena z nezdolné norské litiny. Litina je nesmírně trvanlivá. Litinové vložky jsou i po mnoha letech provozu stále ve skvělé formě. Můžete si tedy být jistí, že dvířka nepřestanou těsnit nebo že čepy či zavírací mechanismy budou spolehlivě fungovat i při dlouhodobé zátěži.

Výhody krbové vložky JOTUL I 400 HARMONY BP

  • dvoustupňové spalování CB
  • kvalitní norská litina
  • oplach horkým vzduchem udržuje sklo čisté
  • luxusní, velké obloukové prosklení dvířek, která lze složit do stran
  • topeniště se světlým obložením
  • účinnost 74 %
  • možnost přímého připojení přívodu externího vzduchu

Řada JOTUL I 400 se skládá ze tří modelů moderních krbových vložek střední velikosti – JOTUL I 400 FLAT BP, JOTUL I 400 PANORAMA BP s obloukovým prosklením a JOTUL I 400 HARMONY BP s dvoukřídlými dvířky.