AKCE JOTUL 10 %
JOTUL I 520 F černý lak

krbová vložka s rovným předním sklem - nadčasový design, futuristická konstrukce - sklo s reflexním povrchem - světlé smaltované vnitřní pláty

SLEVA
Cena: 68 391 Kč vč. DPH
75 990 Kč
(cena snížena o 10 %, 7 599 Kč)
Množství:
Dostupnost: Na objednávku
Parametry

Hmotnost: 110 kg

Rozměry: 499 x 670 x 431 mm

Materiál: litina

Průměr kouřovodu: 150 mm

Výkon: 7.9 kW

Vývod kouřovodu: zadní, horní

Přívod externího vzduchu: ano

Palivo: dřevo

Popis

Krbová vložka JOTUL I 520 F černý lak je model s rovným prosklením – varianta sklo na jedné straně topeniště.

Design krbové vložky JOTUL I 520 F černý lak je nadčasový, s optimální futuristickou konstrukcí. Krbová vložka má světlé smaltované vnitřní pláty, které zvýrazní krásu hořícího ohně.

Sklo je opatřeno speciálním reflexním povrchem, který zabraňuje usazování sazí, optimalizuje spalování a zvyšuje tak účinnost krbu.

Krbová vložka disponuje kvalitním dvoustupňovým spalováním. Dvoustupňové spalování CB (clean burn) je spalování velmi ekologické a úsporné. Toto čisté spalování se zaměřuje na spálení kouřových plynů a prachových částic a jejich zplyňování. Přeměňuje až 90 % plynů a částic na teplo. Výsledkem je minimum kouřových emisí, prodloužení doby bez přikládání, zvýšení účinnosti hoření i snížení spotřeby paliva.

Krbová vložka je vyrobena z nezdolné norské litiny. Litina je nesmírně trvanlivá. Litinové vložky Jotul jsou i po mnoha letech provozu stále ve skvělé formě. Můžete si tedy být jistí, že dvířka nepřestanou těsnit nebo že zavírací mechanismus bude spolehlivě fungovat i při dlouhodobé zátěži.

Přestože je JOTUL I 520 F poměrně velká krbová vložka, funguje perfektně i při výkonu 3,5 kW.

Výhody krbové vložky JOTUL I 520 F černý lak

  • světlé smaltované vnitřní pláty z litiny
  • dvířka se samozavíracím systémem
  • sklo se speciálním reflexním povrchem
  • dvoustupňové spalování CB
  • kvalitní norská litina
  • účinnost 77 %
  • jednoduchá montáž
  • lze instalovat také jako kazetovou krbovou vložku

Technický nákres zde. Sada na externí přívod vzduchu za příplatek.

 

Modelová řada JOTUL I 520 představuje flexibilní systém čtyř krbových vložek. Můžete si vybrat variantu se sklem na jedné, dvou nebo třech stranách topeniště: sklo na jedné straně – model JOTUL I 520 F, sklo na dvou stranách – model JOTUL I 520 FL nebo JOTUL I 520 FRsklo na třech stranách – model JOTUL I 520 FRL.