Komínové systémy jsou skvělou investicí

26.10.2018

Milujete tu pohodu, kdy vás dokonale pohltí atmosféra praskajícího dřeva z vašich krbových kamen nebo krbu? Možná právě přemýšlíte nad tím, kdy a jak stavbu krbu či krbových kamen zrealizujete a koho oslovíte. A víte, že komínové systémy jsou skvělou investicí? Správně funkční komín s dobře vybranými kamny nebo krbovou vložkou vám do budoucna ušetří mnoho peněz ve vytápění. Navíc pro vás máme dobrou zprávu, protože umíme zrealizovat celé komínové systémy na míru. Pomůžeme vám plnit si váš sen o pořádné zimní pohodě u krbu či kamen.

Komínový systém

Komínové systémy představují kromě jiného skvělou investici do budoucna. Nebudete totiž už muset řešit žádnou další stavbu komínu, která by předcházela stavbě samotného krbu či krbových kamen. Celý systém vám můžeme zrealizovat jak do novostavby, tak do starší zástavby. Tam jen musíme posoudit stávající stav a navrhnout technické parametry komínu budoucího. Komínový systém pak můžeme postavit jak uvnitř domu, tak na fasádu jako komín samonosný .

Pokud navíc vše ohledně komínového systému ve vašem domě budete řešit s dostatečným časem, můžeme vám zaručit, že svůj nový krb či kamna v interiéru uvidíte během krátké doby. Samotná stavba komínu i krbu se pak totiž počítá na dny. Také je na vaší volbě, zda si vyberete komín pohledově nerezový nebo černý. Případně v barvě vzorníku, který máme k dispozici.

Spolupracujeme pouze s kvalitními výrobci, kteří komínové systémy vyrábí dlouhá desetiletí. Dlouhodobě používáme např. produkty společnosti Schiedel, která je známá svou kvalitou i dlouhou záruční dobou na své produkty.

Umíme to postavit, záruka je samozřejmostí

Je možné, že nemáte čas obvolávat firmy kvůli stavbě krbu a znovu kvůli komínu. Možná si taky uvědomujete výhodu realizace komínu, krbových kamen či krb od jedné společnosti. Pak se klidně obraťte na nás. Navrhneme vám řešení a provedeme kalkulaci na celý otopný systém na míru. Kromě toho vám tato varianta ušetří starosti s hledáním vhodných firem pro jednotlivé práce. Navíc na celý otopný systém dostanete jednotnou záruku. Pokud se tedy stane, že se něco během životnosti systému pokazí, umíme vám zajistit také servis.

Poraďte se s námi

Komínové systémy jsou prostě skvělou investicí. Pokud tedy už víte, jak má váš krb nebo kamna vypadat a kde se mají nacházet, neváhejte se pustit do realizace komínového systému ještě dnes. Umíme vám v tom poradit. Nebo si rovnou můžete nezávazně objednat cenovou kalkulaci. A inspiraci pro váš budoucí komín najdete zde – zobrazit galerii fotek.