Zahradní krby mohou mít mnoho podob

25.3.2019

Milujete léto a s ním spojené letní grilování na vaší zahradě s partou svých přátel? Obáváte se ale, že na vašem stávajícím krbu již dobré jídlo pro své hosty nebudete moci připravit? Tudíž je ten nejvyšší čas na to, abyste si prohlédli moderní zahradní krby, které vaše hosty pohostí tak, jako nikdy předtím. Naše zahradní krby totiž mohou být součástí pergoly či mohou stát samostatně mimo posezení, které na vaší zahradě máte vymezené právě pro vaše nejbližší. Záleží pouze na vás, jakému stylu a funkci takovéhoto krbu dáváte přednost.

Zahradní krby jak je neznáte
Zahradní krby, které nabízíme vám poskytnout maximální možný výkon, o kterém se vám ani nesnilo. Můžete na nich připravit lahodné maso, špekáčky, ryby či různé přílohy, kterými si své hosty doslova podmaníte. Ovšem nemusíte zůstat pouze u samotného grilování, které nejspíše budete využívat, především v letních měsících nejčastěji, avšak na tomto krbu můžete i péct či z něj udělat přepychovou udírnu. Kromě této funkce vám zahradní krb nabídne i překrásnou kulisu, jejichž krásy si budete moci využívat od samotného začátku jara až do podzimu.

Krby podle vašeho vkusu
Pokud se domníváte, že všechny zahradní krby vypadají zákonitě stejně, není tomu tak. Vybírat si totiž můžete nejen z různých materiálů, ze kterých jsou krby vyráběny nýbrž i ze spousty různých povrchových úprav a stylů, které podtrhnou vaši specifickou zahradu (krb se dá obložit přírodním kamenem jako je žula, pískovec nebo obkladem). Prefabrikované krby se většinou vyrábí z betonu, kde je dán rozměr a styl. To ale není náš případ. Naše společnost Vám zahradní krb postaví na míru přesně podle Vaší specifikace. To oceníte zejména tehdy, pokud chcete krb uzpůsobit již stávajícímu prostoru, případně jej chcete začlenit do pergoly nebo místa, které máte pro krb připraveno.  Díky tomu bude Váš krb jak technicky tak designově součástí Vašeho domu či zahrady. Pokud tedy uvažujete o podobném krbu, který na vaší zahradě momentálně chybí a chtěli byste ho o letošní letní sezónu již u svého domu či na zahrádce mít, je ten nejvyšší čas si jeden takový zahradní krb pořídit. Pro zpracování cenové kalkulace můžete odeslat poptávku zde. Popř. se můžete inspirovat v naší fotogalerii zahradních krbů a vybrat si krb podle svých představ.