Montáže komínů provedeme rychle a odborně

9.10.2018

Přemýšlíte o stavbě krbu nebo krbových kamen do své domácnosti? Nevíte, za který konec celou montáž vzít a nevíte si rady, na koho se obrátit se žádostí o stavbu? A co teprve váš komín!

Nejdříve vás můžeme potěšit faktem, že stavba krbových kamen či krbu nemusí být zdaleka vůbec tak náročná, jak se na první pohled může zdát. Máme v tom dlouholeté zkušenosti. Celé stavbě ale samozřejmě předchází komín. Tady vás může potěšit druhý fakt, že náš profesionální tým umí v krátkém čase odborně zrealizovat montáže komínů. A samozřejmě výhradně s certifikovaným materiálem. Umíme také zajistit montáž celého otopného systému do vašeho domu a sestavit vám tak cenovou nabídku na míru, přičemž dostanete záruku na celý systém, ne jen na jeho části. Stále si ještě pohráváte s myšlenkou, zda do stavby jít či nikoliv?

Montáže komínů v rukách profesionálů

Realizujeme montáže komínů nejen v novostavbách, jak by se někdo mohl domnívat, ale i ve starších zástavbách. Tam můžeme s pomocí revizních techniků zkontrolovat aktuální stav celé komínové sestavy. Pokud jde o komínové sestavy, pak spolupracujeme pouze s renomovanými značkami v této oblasti, jako je výrobce Schiedel. Celá stavba komínu je pak v rukách našich odborníků, za které mluví léta praxe v tomto oboru a notná dávka zručnosti. Pokud tedy plánujete denně se těšit pohledem na svůj krb či krbová kamna, je nejvyšší čas nás oslovit a požádat o návrh celé stavby. A protože musíme celý systém zodpovědně vymyslet, doporučujeme se žádostí o celý návrh co nejméně otálet.

Komín i krb v jednom? Proč ne?

Kdo by si nepřál montáž komínu i krbu v jednom? Pokud se vám nechce oslovovat několik společností najednou, zvolte variantu, kdy vám umíme sestavit jak krb či krbová kamna, tak komín. Dostanete tak za jednotnou cenu celý otopný systém do svého domu. Záruku, a tedy jistotu funkčnosti celé sestavy, budete mít díky tomu zcela zaručenou. Získáte také jistotu, že vám celý systém zhotovil tým odborníků, kteří si stojí za svou prací.