Montáže komínů provedeme rychle a odborně

9.10.2018

Přemýšlíte o stavbě krbu nebo krbových kamen do své domácnosti? Nevíte, za který konec celou montáž vzít a nevíte si ani rady koho s prosbou o stavbu oslovit? V tom případě vás jistě potěší fakt, že stavba krbových kamen či krbu nemusí být zdaleka vůbec tak náročná, tak se na první pohled může zdát. Celé stavbě samozřejmě předchází komín a vězte nebo ne, montáže komínů dokážeme provést ve velmi krátkém čase za pomoci pravého certifikovaného materiálu a ještě s notnou dávkou odbornosti. Umíme dokonce i zajistit montáž celého otopného systému do vašeho domu a sestavit vám tak cenovou nabídku na míru, přičemž dostanete záruku na celý systém nejen na jeho části. Stále si ještě pohráváte s myšlenkou, zda do stavby jít či nikoliv?

Montáže komínů v rukách profesionálů
Realizujeme montáže komínů nejen u novostaveb, jak by se někdo mohl mylně domnívat, nýbrž i u starších zástaveb, u kterých jsme s pomocí renomovaných revizních techniků schopni zkontrolovat aktuální stav celé komínové sestavy. Naše spolupráce se váže zejména ke zvučným jménům v této oblasti, a sice ke kvalifikovanému výrobci komínových sestav firmě Schiedel. Celá stavba komínu je posléze v rukách odborníků, za které mluví léta praxe v tomto oboru a notná dávka zručnosti. Pokud tedy máte v plánu aktuálně ve svém bytě vídat den co den krb či krbová kamna, je ten nejvyšší čas na to oslovit nás a požádat o návrh celé stavby. Jelikož je potřeba celý systém zodpovědně vymyslet, doporučujeme s prosbou o celý návrh co možná nejméně otálet.

Komín i krb v jednom? Proč ne?
Kdo by si nepřál montáž komínu i krbu v jednom? Pokud se vám nechce oslovovat několik společností najednou, zvolte variantu, při níž vám dokážeme sestavit jak krb či krbová kamna tak i samozřejmě nezbytně nutný komín. Dostanete tak za jednotnou cenu celý otopný systém do svého domu. Záruku a tedy jistotu funkčnosti celé sestavy budete mít díky tomu zcela pod palcem. Kromě jiného tak získáte jistotu, že vám celý systém zhotovila parta odborníků, kteří se za svou práci rozhodně nemusejí stydět.