Stavba komínu je rychlejší než se může zdát

24.5.2018

Sníte již delší dobu o tom, že byste ve svém obývacím pokoji rádi měli společnost ve formě krbu? Milujete praskání hořícího dřeva a dech beroucí podívanou na hořící oheň v domácím krbu? Navíc posezení před krbem přece přitahuje celou rodinu. V tom případě vás již ptavděpodobně napadla jistá realizace, kterou máte nejspíše možná zatím pouze ve své hlavě. A přemýšlíte, jak svůj nápad se stavbou krbu co možná nejlépe zrealizovat? V tom případě vás také nemine stavba komínu.

Ta je pro mnoho lidí spíše strašákem, kterého se bojí natolik, že se do samotné stavby krbu nikdy na vlastní pěst, ani za pomoci specializované společnosti, nepustí. Chceme vás tak vyvést z omylu, který tkví v tom, že komín je v některých případech nerealizovatelný či, že se jeho cena vyšplhá často k astronomickým částkám, které nebudete schopni zaplatit. Naopak, jedná se spíše o velmi rychlou akci, které ovšem předchází důkladná anamnéza vašeho obydlí.

Stavba komínu není nic tragického

Stavba komínu není rozhodně ničím tragickým, jak se většina lidí domnívá. Jediné, co od zákazníků při samotné realizaci potřebujeme vědět, je jak si samotný krb ve svém interiéru představují a jaký účel má splňovat. To znamená, je pro vás důležité rozvádět teplo do více místností v domě či si vystačíte s krbem, který bude vytápět pouze požadovanou místnost? Dále je důležité, abyste zohlednili, kam svůj nový krb chcete umístit, ne všechna místa jsou totiž vhodná. Poté se již může začít pracovat na samotném komínu a stavba tak může začít.

Otopný systém za skvělou cenu

Domníváte se, že stavba komínu a krbu musí být v rukách dvou odlišných firem? Opak je pravdou. Naše společnost se totiž zabývá i realizací celých otopných systémů. Tudíž vám doma zhotovíme jak krb, tak i samotný komín. Záruka se vám bude vztahovat na celý komplet a vy budete mít zase o starost méně. Díky tomu všemu získáte jistotu bezpečné montáže a toho, že byl použit pouze kvalitní kamnářský materiál. Také tím ušetříte spoustu času s vyřizováním a sháněním odborníků, kteří by se každou etapou zvlášť měli zabývat.