Stavba zahradního krbu pro všechny požitkáře

26.2.2018

Rádi v letních dnech sedáváte pod svou pergolou či na lavičce na své zahrádce a rozjímáte na čerstvém vzduchu? I v letních dnech vás ovšem mohou zaskočit chladnější večery, a abyste se nemuseli svého rituálu vzdávat, může vám být ku pomoci stavba zahradního krbu, který si zamiluje každý klient. V chladnějších dnech vás totiž dokáže nejen zahřát, ale i vykouzlit vám úsměv na tváři v případě, kdy se s pozvanými přáteli rozhodnete pro nečekanou grilovací akci.

Stavba zahradního krbu na míru
Stavba zahradního krbu je prováděna na míru pro každého klienta. Může být totiž buď vybaven ohništěm, ve kterém si budete moci cokoliv ugrilovat i připravit na rožni. Dále může sloužit i jako udírna či dokonce plotna. Záleží tedy pouze a jen na vás, jakým způsobem zrealizujete daný nápad a jakou vizuální a funkční podobu mu ve skutečnosti dáte. Vždy se totiž snažíme o to, aby se konečný vzhled, co možná nejvíce podobal představě, kterou měl v počátku samotný klient. K tomu, aby se konečný vzhled, co možná nejvíce podobal vaší představě, vám také dopomůže 3D vizualizace, která je zdarma a vy se na základě ní nebudete muset obávat toho, že finální fáze nebude vyhovovat vašim požadavkům.

Udírna či plotna? Co více si přát!
Ke konečnému krbu můžete kromě jiného dodat například udírnu či plotnu, která vám bude ku pomoci především tehdy, budete-li chtít na grilu připravovat steaky či jiné masové pokrmy, které lahodí vašim chutím. Pokud neholdujete masům, lze na plotně připravit například grilovanou papriku nebo jinou zeleninu. Plotna může být tvořena také žulou, která má perfektní akumulační vlastnosti.
Grilovací náčiní dodáváme v nerezu. Součástí zpravidla bývá grilovací jehla a grilovací rošt, které lze použít jak na grilování špekáčků, tak kuřat. Pro zjednodušení může být zařízení vybaveno motorkem, který pracuje za Vás a díky kterému je pokrm opečen rovnoměrně ze všech stran.
Je tak nadmíru jasné, že udírna či plotna udělají nejen vám, ale i vašim přátelům rozhodně radost. Jak jinak by se dal představit letní večer, než u lahodného a dokonale propečeného steaku nebo zeleniny, které budou zdobit váš stůl. Na základě vašich prostorových možností, si tak na své zahradě můžete vytvořit unikátní místo, kde budete moci relaxovat, ale i se bavit se svými nejbližšími u chutně propečených pokrmů, připravených na vašem zbrusu novém zahradním krbu.