Stavba krbu s námi není žádná věda

31.1.2018

Toužíte po tom, mít krb v obývacím pokoji? Milujete vůni dřeva a jeho praskání ve vás vyvolává naprosto nepopsatelné pocity? Proč ho tedy ještě nemáte ve svém domě či bytě? Bojíte se toho, že je stavba krbu příliš pracná a také příliš časově a zcela finančně náročná? Obáváte se zbytečně, protože právě opak je pravdou. Stavba krbu s námi opravdu není žádná věda. Po přečtení těchto řádků se snad většina z vás, která si s touto myšlenkou jen pohrávala, s námi pustí přímo do samotné realizace a přestane jen snít.

Zhotovení na míru je základem

Nevíte, zdali by se vám konečná stavba zamlouvala ve vámi zvoleném prostoru? Obáváte se toho, že máte natolik netypický interiér, že by se stavba krbu nepovedla zrealizovat k vašemu obrazu? V tom případě vaše obavy nejsou na místě. Realizace tohoto typu jsou prováděny klientům přímo na míru s důrazem na jejich přání i potřeby. Konečná fáze bude tedy už ozdobou vašeho prostoru a bude se do vašeho bytu nebo domu zcela hodit.

Funkčnost a bezpečnost je na prvním místě

Kromě funkčnosti, kterou krb musí bezpochyby zajišťovat, je třeba brát v úvahu i bezpečí, které je v tomto případě na prvním místě. K tomu, aby daná stavba krbu splňovala vše, co od ní očekáváte, je potřeba dbát i na kvalitní a prověřený kamnářský materiál, který je základem prvotřídní práce v tomto směru. Kamnářské izolační desky, lepidla, omítky a tmely jsou v tomto ohledu samozřejmostí. Tyto certifikované materiály tak patří mezi náš stálý sortiment, který využíváme při každé realizaci projektu. Bezpečný provoz je totiž v tomto směru naprostou samozřejmostí. Navíc tyto speciální kamnářské materiály mají v dnešní době perfektní vlastnosti, je možnost použít i akumulační materiály, které dokáží držet teplo dlouhé hodiny a krby v obýváku se tím pádem stávají příjemným společníkem při dlouhých zimních večerech.

Doporučujeme využít také možnost nezávazného objednání cenové nabídky.