Stavba krbu s námi není žádná věda

31.1.2018

Toužíte po tom, mít krb v obývacím pokoji? Milujete vůni dřeva a jeho praskání ve vás vyvolává naprosto nepopsatelné pocity? Proč ho tedy ještě nemáte ve svém domě či bytě? Bojíte se toho, že je stavba krbu příliš pracná a také časově a finančně náročná? Obáváte se zbytečně, protože právě opak je pravdou. Po přečtení těchto řádků věřím tomu, že valná většina z vás, která si s touto myšlenkou pohrávala, se s námi přímo pustí do samotné realizace a přestane se opírat pouze o nesplněný sen.

Zhotovení na míru si zamilujete

Nevíte, zdali by se vám konečná stavba zamlouvala ve vámi zvoleném prostoru? Obáváte se toho, že máte natolik netypický interiér, že by se stavba krbu nepovedla zrealizovat k vašemu obrazu? V tom případě vaše obavy nejsou na místě. Realizace tohoto typu jsou prováděny klientům přímo na míru. Nebojte se proto toho, že konečná fáze bude spíše než ozdobou vašeho prostoru ztělesněním obrovského monstra, které se do vašeho bytu nebo domu absolutně nebude hodit. Z tohoto důvodu máme navíc v rukávu i 3D vizualizaci, která je potencionálním klientům k dispozici naprosto zdarma. Díky tomu tak získáte jasnou představu o tom, jak vůbec bude váš prostor v konečné fázi vypadat.

Funkčnost a bezpečnost je na prvním místě

Kromě funkčnosti, kterou krb musí bezpochyby zajišťovat, je třeba brát v úvahu i bezpečí, které je v tomto případě na prvním místě. K tomu, aby daná stavba krbu splňovala vše, co od ní očekáváte, je potřeba dbát i na kvalitní a prověřený kamnářský materiál, který je základem prvotřídní práce v tomto směru. Kamnářské izolační desky, lepidla, omítky a tmely jsou v tomto ohledu samozřejmostí. Tyto certifikované materiály tak patří mezi náš stálý sortiment, který využíváme při každé realizaci projektu. Bezpečný provoz je totiž v tomto směru naprostou samozřejmostí. Navíc tyto speciální kamnářské materiály mají v dnešní době perfektní vlastnosti, je možnost použít i akumulační materiály, které dokáží držet teplo dlouhé hodiny a krby v obýváku se tím pádem stávají příjemným společníkem při dlouhých zimních večerech. Mám tedy pocit, že již máte jasno, nemýlím-li se? Doporučuji využít možnost nezávazného objednání cenové nabídky. využít možnost nezávazného objednání cenové nabídky.