Zahradní krb usnadní vaše letní grilování

29.5.2016

Mít zahradní krb venku na terase, v altánu či v pergole je velice příjemným zpestřením. Jestliže během letních měsíců rádi grilujete nebo udíte se svými přáteli či rodinou, stavba tohoto krbu se vyplatí. Zahradní krby se dnes běžně instalují jak do velkých, tak i do malých zahrad. Jelikož je vyrábíme na míru, můžete si jejich provedení maximálně přizpůsobit svým specifickým představám a také finančním možnostem.

Výběr stavby zahradního krbu může být s odborníkem snadný

Jestliže uvažujete nad stavbou zahradního krbu, nemusíte se do této akce pouštět sami, ale můžete si vybrat dodavatele, s jehož pomocí vše snadno zvládnete. Zahradní krb využijete nejen během letních měsíců, kdy je ideální počasí na grilování, ale venku si v něm můžete přitopit i v chladnějších dnech. Navíc současné zahradní krby také nabízejí možnost rozšíření o vlastní udírnu nebo plotnu, ideální pro přípravu grilovaných steaků, ryb, placek nebo třeba i zeleniny. V topeništi, které bývá tvořeno zpravidla šamotovými cihlami, případně jiným odpovídajícím kamnářským materiálem, lze topit dřevem a do tohoto prostoru lze použít různé nerezové náčiní, ať už rošt nebo grilovací jehlu s elektrickým motorkem.

Zahradní krb si vždy nechte postavit na míru. Můžete ho stavět spolu s pergolou nebo ho až později doplnit. Zde je však nutné počítat s některými nezbytnými stavebními úpravami. Krb by měl být samozřejmě pod střechou, která mu zajistí ochranu před nepříznivými vlivy počasí a zároveň vám umožní příjemné posezení.

Zahradní krb od společnosti KRBY MORAVAč.684 znovu

Společnost KRBY MORAVA se mimo jiné specializuje právě na výrobu a montáž zahradních krbů dle individuálních představ investora. Na webových stránkách si můžete nezávazně nechat zkalkulovat, na jakou cenu vás krb vyjde. Společnost má provozovny v Ostravě a Českých Budějovicích. Pokud tedy preferujete osobní domluvu místo on-line či telefonické komunikace, určitě vám doporučujeme navštívit kamennou prodejnu, kde můžete vybírat ze širší nabídky krbů nejen na zahradu, ale třeba i do interiéru.